mtblubawa2016

V Maraton MTB Po Ziemi Lubawskiej oraz Wzgórzach Dylewskich. Lipy k/Lubawy 10.07.2016r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Adam PłoskiM2(fit)
DomCiechanów
2.PIOTR URBANOWICZM4(mega)
GOLD WELLNESS FITNESS & GYM KWIDZYNPRABUTY
3.Dariusz GoliaszewskiM4(mega)
SrebrnaAwangarda.plPRZASNYSZ
4.Dariusz MoskałaM4(mega)
Toruń
5.Konrad BanulM1(fit)
Bel Polska ChorzeleChorzele
6.Arkadiusz WyszkowskiM2(fit)
T4B Bike TeamCiechanów
7.Janusz JastrzębowskiM4(fit)
KROSS STAFF TEAMMława
8.Olaf SoboczyńskiM4(fit)
--------Bratian
9.Aneta PlaszewskaM3(mega)
Michelin Team36
10.ZBIGNIEW ZABŁOTNYM5(mega)
LKK ZIEMIA LUBAWSKALUBAWA
11.KRZYSZTOF MACHNIJM4(mega)
LKK ZIEMIA LUBAWSKALUBAWA
12.Mieszko JarzębowskiM2(hobby)
Cykliści RypinRypin
13.Paweł ZabłotnyM1(hobby)
WiśniewoWiśniewo
14.Karolina PietrulewiczK2(hobby)
Osp GrabowoGrabowo
15.Wojciech OrłowskiM2(mega)
WTRWłocławek
16.Ania MarkowskaK2(hobby)
osp wałdykiWałdyki
17.Wiktoria BanackaK2(hobby)
Wałdyki- GrabowoWałdyki
18.Mariusz KaczynskiM3(mega)
NMLNowe Miasto Lubawskie
19.Jakub JerominM1(fit)
Klub Rowerowy MTB SuwałkiSuwałki
20.Piotr MarkowskiM3(hobby)
www wałdykiLubawa
21.Bożena CzerwińskaKobietyOPEN(fit)
I.P Kwidzyn TeamRakowiec
22.Tomasz SlipcewiczM4(fit)
I.P Kwidzn TeamRakowiec
23.Agnieszka LicznerskaK1(hobby)
Wałdyki
24.Adrian LibudaM5(fit)
TERRA LUBAVIALubawa
25.Kacper DanielewskiM1(mega)
Copernicus-SMS ToruńNowe Miasto Lubawskie
26.Grzegorz OstrowskiM5(mega)
T4B TeamChorzele
27.Anna OstrowskaKobietyOPEN(mega)
T4B Bike TeamChorzele
28.Stanisław TomaszewskiMężczyźniOPEN(hobby)
GrabowoGrabowo
29.Mirosław KwiatkowskiM3(fit)
MTB Kwidzyn TeamKwidzyn
30.Michał DargaczM2(mega)
Renault TeamGdańsk
31.Sebastian LaskowskiM3(mega)
102design.plNowe Miasto Lubawskie
32.Krzysztof MroczekM4(fit)
IP Kwidzyn Bike TeamDankowo-Kwidzyn
33.Andrzej PodpirkoM4(mega)
AgizTeamOlsztyn
34.Maciej ZielonkaM3(mega)
AseTeamSOPOT
35.Piotr KozikowskiM3(fit)
AmatorIława
36.Tomasz NiklasM5(fit)
GOOD RIDEKartuzy
37.Rafał BłaszczykM4(fit)
Rotmanka
38.Katarzyna wyrzykowskaKobietyOPEN(fit)
Hotel Krasicki mtb OlsztynOlsztyn
39.Jerzy MaliszewskiM5(mega)
Hotel Krasicki MTB OlsztynTeamOlsztyn-Jaroty
40.Tomasz ZielińskiM4(mega)
Toruń
41.Jakub RafińskiM2(hobby)
Grabowo-WałdykiWiśniewo
42.Kacper RafińskiM1(hobby)
Grabowo-WałdykiWiśniewo
43.Dawid GuzowskiM3(hobby)
wiśniewowiśniewo
44.Marcin MarchlewskiM3(hobby)
Grabowo-WałdykiGrabowo
45.Tomasz EwertowskiMężczyźniOPEN(hobby)
UG LubawaLubawa
46.Marcin FausekM4(mega)
TTC BERETTA Toruń Torun
47.Bartosz TurońM3(fit)
MTB Kwidzyn TeamKwidzyn
48.RADOMIR CHMIELM3(mega)
Michelin Bloomnet TeamOlsztyn
49.Jakub BanachK1(hobby)
Grabowo-WałdykiGrabowo
50.Andrzej RzepkaKobietyOPEN(hobby)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
51.Michał ŁomnickiM3(mega)
PureLife MTB KwidzynKwidzyn
52.Martin FedorM3(fit)
T4B BIKE TEAMCiechanów
53.Wanda GogulskaKobietyOPEN(fit)
Toruń
54.Jarosław WesołowskiM2(mega)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztyn
55.Grzegorz NiesiobędzkiM4(fit)
Cukiernia przy GdańskiejLubawa
56.Zbyszek WojtalM5(mega)
OLSZTYN
57.Adam BuczyńskiM4(mega)
Centrum Rowerowe OlsztynRóżnowo
58.Mariusz KisielM3(fit)
BR DUO MTB TeamIława
59.Michał ZurelM2(hobby)
Cyklisci rypinRypin
60.Łukasz ŻukM3(fit)
Beata Falkowska - stwardnienie rozsianeMłynary
61.Tomasz DoleckiM4(fit)
Funbike ToruńToruń
62.Piotr MusiałM3(fit)
Piotr MusiałLubawa
63.Arkadiusz CzajkowskiM3(mega)
Auto LandStawiguda
64.Kacper BeltM1(fit)
MTB Eldar ŚwiecieŚwiecie
65.Michał SzramM2(mega)
Jabłonowo Pomorskie
66.Dominika MichalakKobietyOPEN(fit)
Trigar MTB TeamGdańsk
67.Arkadiusz BuczyńskiM4(fit)
VO2max MTBTeamGdańsk
68.Krzysztof LIcznerskiM1(fit)
Wałdyki
69.Dariusz ReinholzM1(fit)
MTB Eldra ŚwiecieTerespol Pomorski
70.Witold SkwarskiM5(mega)
Hotel Krasicki MTB Olsztyn TeamOlsztyn
71.Dominik JakubowskiM1(fit)
Kks Masters BrodnicaBrodnica
72.Kamil OlszewskiM2(fit)
ROWEROWYGRUDZIADZ.PLGrudziądz
73.Witosław RyszewskiM3(mega)
CCR SPORTToruń
74.Józef WiśniewskiMężczyźniOPEN(hobby)
Rożental
75.Zuzanna WiśniewskaK1(hobby)
Rożental
76.Ewelina BuczkowskaKobietyOPEN(fit)
LubawaLubawa
77.Sebastian ŻelazowskiM4(mega)
Michelin Bloomnet TeamDywity
78.Emanuel WeberM4(mega)
Funbike CycloholicsToruń
79.Aurelia CiechackaK3(hobby)
Arbet TeamGolub-Dobrzyń
80.Jacek MilewskiM4(mega)
LIBRO Cycling TeamKieźliny
81.Andrzej SiemienasM3(fit)
KM Bike team ElblągMłynary
82.Janusz DajekM5(fit)
Flash TeamGdańsk
83.Robert OstrowskiM4(fit)
Terra LubaviaLubawa
84.Krzysztof MaciejaM4(mega)
WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWłocławek
85.Andrzej PostójM5(mega)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlszty
86.Mariusz PachlaM3(fit)
Bartąg
87.Natalia DajekKobietyOPEN(fit)
Flash TeamGdansk
88.Stanisław PiaseckiM3(fit)
Cyklo KwidzynKwidzyn
89.Bogusław OlszewskiM3(fit)
CYKLO KWIDZYNKwidzyn
90.Przemysław ŁawickiM4(mega)
Terra LubaviaNowe Miasto Lubawskie
91.Grzegorz RutkowskiM3(mega)
Libro Cycling TeamOlsztyn
92.Piotr StraszewskiM2(mega)
NJS MTB WłocławekWłocławek
93.Paweł AleksińskiM2(mega)
NJS MTB WłocławekWłocławek
94.Łukasz SonnenfeldM3(fit)
Cyklo KwidzynGrudziądz
95.Witold KyclerM4(mega)
MedBikeŁopuchowo
96.Szczepan ReissM4(fit)
Old School MTB GdańskKolbudy
97.Anna KUBIAKKobietyOPEN(mega)
MedBikeŁopuchowo
98.Przemysław FrejM2(fit)
Olsztyńskie Wodociągi - Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
99.Tomasz ZachciałM4(fit)
VO2max MTB TeamKowale
100.Kamil KruszyńskiM3(mega)
SISU-OWB teamToruń
101.Henryk DembińskiM5(fit)
LKK Ziemia LubawskaIława
102.Krzysztof MrózM4(mega)
Kwidzyn PROFESSOR.PLKwidzyn
103.Krzysztof CyraM3(mega)
Brotherhood of MoonshineKrzywe Koło
104.Andrzej KłodawskiM4(fit)
NMLNowe Miasto Lubawskie
105.Artur GardzielewskiM3(fit)
VO2max MTB TeamGdańsk
106.ADAM MURAWSKIM3(fit)
Terra LubaviaNowe Miasto Lubawskie
107.Tomasz LademannM4(fit)
Gdańsk
108.Sebastian BarkowskiM2(fit)
Gdańsk
109.Anna PalczewskaKobietyOPEN(fit)
Grabowo
110.Paweł RzymskiM2(hobby)
MEDBIKE Gabinety LekarskiePoznań
111.Izabela RzymskaKobietyOPEN(fit)
MEDBIKE Gabinety LekarskiePoznań
112.Marcin SułkiewiczM4(mega)
LIBROOlsztyn
113.Lukasz RóżańskiM2(fit)
Trigar MTB TeamGdańsk
114.Błażej BalewskiM2(mega)
brakLubawa
115.Łukasz GukiewiczM3(mega)
Sklepbicykl.pl-PerfectsourceWarszawa
116.Agnieszka JurkiewiczKobietyOPEN(mega)
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztynek
117.Sławomir KowandaMężczyźniOPEN(hobby)
Orka Masters IławaLubawa
118.Anna KruszyńskaM2(hobby)
OrkaMasters IławaLubawa
119.Zdzisław GuzowskiM4(fit)
OLCHAWiśniewo
120.Grzegorz KalinowskiM4(mega)
LIBRO Cycling TeamOlsztyn
121.Piotr SobierajskiM4(mega)
wtw-poland.comBartoszyce
122.Michał PalczewskiM2(fit)
Grabowo
123.Grzegorz ParadowskiM5(fit)
REM ELBLĄGElbląg
124.Tomasz KalinowskiM3(mega)
brakIława
125.Adrian LibudaM3(fit)
Terra LubaviaLubawa
126.Andrzej KsiążekM5(fit)
Chełmża
127.Mariusz TruszkowskiM2(fit)
Rock&Road Sklep i serwisGdańsk
128.Jacek JerzynaM3(fit)
Dolina Noteci Racing Team. Rozyny
129.Sławomir DłoniakM5(mega)
WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Bogdany
130.Jolanta Sosnowska-DłoniakKobietyOPEN(mega)
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamBogdany
131.Marek MajewskiM5(fit)
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPrabuty
132.Benedykt MilewskiM4(mega)
Terra LubaviaNowe Miasto Lub.
133.Piotr BuchalskiM2(fit)
BR DUO MTB TeamIława
134.Paweł NapolskiM2(fit)
Cyklo KwidzynKwidzyn
135.Paweł ŁasińskiM4(mega)
VISOTEC BrodnicaBrodnica
136.Sławek ŁątkowskiM1(hobby)
OrkaMasters IławaLubawa
137.Dawid JaroszewskiM3(mega)
brak Nowe Miasto Lubawskie
138.Tomasz SkrzypczakM2(fit)
----Nawra
139.GRZEGORZ GOGULSKIM4(mega)
TORUŃTORUŃ
140.Michał WyżlicM3(mega)
Komobike ScottLubawa
141.Edmund SteckiewiczM4(fit)
KB Lech RypinRypin
142.Dariusz PacukM4(mega)
PacukiToruń
143.Andrzej KowalskiM4(mega)
brakiława
144.Marek SteciukM5(mega)
iFon Kolarz KlubŁódź
145.Michał RóżańskiM2(mega)
BCT GdyniaGdańsk